Aytemiz’de BKM Express ile Ödeme Kolaylığı

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma hedefi ile hareket eden Aytemiz’in, tüketicilere hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlayacak hizmetleri hayata geçirdiğini ifade eden Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke, bu konuda sektörün en hızlı hareket eden şirketi olduklarını vurguladı. Eke, “Aytemiz olarak her zaman müşterilerimizi dinliyor, her hizmetimizle ilgili düşüncelerini, geri dönüşlerini detaylı olarak inceliyor, talep ve istekleri doğrultusunda da yeni hizmet ve ürünlerimizi hayata geçiriyoruz. Bu anlamda özellikle teknolojiyi yakından takip ediyor ve kullanıyoruz. Müşterilerimizin vakti her şeyden kıymetli. Onlara istasyonlarımızda akaryakıt alımı, yağ değişimi, market alışverişi ya da yıkama esnasında ihtiyaç duydukları kesintisiz, hızlı ve ücretsiz internet gibi pek çok hizmet sunuyoruz. Araçtan inmeden ödeme yapmak isteyen müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlere yönelik olarak, yanlarında kart veya cüzdan taşımaya ihtiyaç duymadan Aytemiz uygulamasından BKM Express ile ödemeyi seçerek sadece bir şifreyle akaryakıt almalarına imkân sağlıyoruz. Bu iş birliğimizi de bir kampanyayla taçlandırıyoruz” diye konuştu.

Aytemiz olarak her zaman tüketicinin menfaatini gözeten istasyonlarla hizmet verdiklerini belirten Eke, bu kapsamda hayata geçirdikleri yenilikçi ve yaratıcı hizmetlerle, akaryakıt sektörünün en çok konuşulan ve en hızlı gelişim kaydeden firması unvanıyla anıldıklarını da söyledi. Son dönemde hayata geçirdikleri ücretsiz internet, elektrikli araçlar için hızlı şarj gibi şaşırtan hizmetlerin yanına şimdi de BKM Express’le ödeme hizmetini ekleyerek tüketicilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ettiklerini ifade eden Ahmet Eke, “Çok sayıda bankada ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen BKM Ekspress ödeme sistemi sayesinde müşterilerimize alternatif bir ödeme yöntemi sunuyoruz. 20 Haziran itibariyle başlayacak kampanyamızla birlikte müşterilerimiz Aytemiz istasyonlarından yakıt alımlarını güvenli ve kolay bir şekilde yapabilecekler. BKM ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğimizin uzun soluklu olmasını hedefliyoruz. Aytemiz olarak, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri onlara sunarak ve şaşırtan hizmetlerimize her geçen gün yenilerini ekleyerek onları mutlu etmeye önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz” dedi.

 

Aytemiz Hakkında:

Halen 553 lisanslı, 600’e yakın sözleşmeli istasyona sahip olan Aytemiz, yurt çapında akaryakıt dağıtımı ve bayilik oluşturma faaliyetlerini gittikçe artan bir büyüme ivmesiyle sürdürmektedir. Bugün itibari ile Türkiye’nin tüm bölgelerinde 10 ikmal noktası ve 220.000 metreküp depolama kapasitesi ile önemli bir altyapıya sahip olan Aytemiz, yaptığı operasyonel iyileştirmelerle hizmet standardını her geçen gün yukarıya taşıyarak sürekli müşteri memnuniyeti ilkesiyle tüketicilere hizmet vermeye devam etmektedir.