Beaulis’in yeni ürünleri satışa sunuldu

Gratis’in “Biz böyle güzeliz” sloganı ile satışa sunulan Beaulis markası, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünlerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Beaulis’in yeni ürünleri arasında Amaze It Jel Aydınlatıcı ve Line It Göz Kalemi bulunuyor.

 Dinamik, yalın ve tarz sahibi marka kimliği ile her yaş grubuna uygun yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunan Beaulis, yeni neslin trendlerini makyaj çantalarına taşımaya devam ediyor. Beaulis’in yeni yıl itibari ile satışa sunulan ürünleri arasında Amaze It Jel Aydınlatıcı ve Line It Göz Kalemi yer alıyor.

Beaulis Amaze It Jel Aydınlatıcı

Uygulama sonrasında ışığın eşit bir şekilde yayılarak kusurların gizlenmesine ve cildin daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olan Beaulis Amaze It Jel Aydınlatıcı, cilde göz alıcı ve parlak bir görünüm sağlıyor. Beaulis Amaze It Jel Aydınlatıcı, limonlu cheesecake kokusu içeren formülü ve 2 farklı renk tonu ile satışa sunuluyor.

Beaulis Line It Göz Kalemi

Göz makyajında derin ve belirgin bakışlar isteyenler için yüksek renk verimi sunan Beaulis Line It Göz Kalemi, suya dayanıklı yapısı sayesinde tüm gün kalıcılık sağlıyor. Uzun süren suya dayanıklı özel formülünün yanı sıra istenildiğinde göz makyaj temizleyicisi ile bulaşmadan temizlenebiliyor.