Doğal cilt bakımını sevenler için Evoluderm ürünleri Gratislerde satışa sunuldu

Fransa’nın önde gelen cilt bakımı markası Evoluderm, doğal bileşenlerden oluşan ürünlerini Türkiye’de de kendine güzel bakmayı seven tüketiciler için Gratislerde satışa sundu.

Dünya markalarını Türk tüketicisi ile buluşturmaya devam eden Gratis, cilt bakım ürünleri kategorisine Fransız Evoluderm markasını ekledi. Dermatolojik olarak test edilen Evoluderm ürünleri arasında tüm cilt tiplerine uygun seçenekler bulunuyor. Cilt bakımında doğal bileşenlerden oluşan ürünleri tercih edenler için yalnızca Gratis mağazalarında ve Gratis.com’da satışa sunulan Evoluderm ürünleri kendine güzel bakmayı sevenleri bekliyor.

Gratislerde yer alan Evoluderm ürünleri arasında; makyaj temizleme sütü, köpüğü ve jelinden göz makyajı temizleyicine, nemlendirici kremlerden yüz maskesine, yüz ve vücut peelinglerinden tonik ve misel sulara kadar 21 farklı ürün yer alıyor. Evoluderm’in alkol ve paraben içermeyen cilt bakım ürünleri satışa sunuluyor.

Doğal bileşenleri ile her cilt tipine uygun ürünler Evoluderm’de

Evoluderm’in Gratislerde satışa sunulan ürünleri arasında yer alan Anti Imperfection serisindeki ürünlerin formülünde bulunan Pembe Greyfurt Ekstraktı ve Çinko cilt kusurlarının azalmasını sağlarken gözenekleri küçülterek aşırı sebum üretimini dengeliyor. Hipoalerjenik ürünlerden oluşan seri, içeriğindeki salisilik asit ile akneye eğilimli ve kusurlu cilt için uygun bakımı sağlıyor. Aloe Vera, Gliserin ve Şeftali özleri içeren yüz ve vücut peelingleri, cildin ölü hücrelerden arınarak canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olurken hassas, kuru, normal ve yağlı ciltler için 4 farklı seçeneği bulunan misel sular ise cildi makyajdan arındırırken nem tabakasının da korunarak cildin beslenmesini sağlıyor.