Beaulis’ten yepyeni ilkbahar koleksiyonu Fairytale Wishes

Yeni neslin trendlerini makyaj çantalarına taşıyan Beaulis’in iyi dileklerini kullanıcılarına sunduğu ilkbahara özel renkli makyaj koleksiyonu Fairytale Wishes, Gratislerdeki yerini aldı.

Dinamik ve tarz sahibi marka kimliği ile trend renk ve ürünleri takip etmek isteyenlere yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunan Beaulis, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Beaulis, ambalaj tasarımlarını peri kızı temasıyla oluşturduğu ve her bir ürünü ile kullanıcılarına iyi dileklerini ileteceği yepyeni renkli makyaj koleksiyonuyla ilkbahar enerjisini makyaj çantalarına taşıyacak. Beaulis’in yalnızca Gratislerde yer alan ilkbahara özel Fairytale Wishes serisinde allık ve far paletinden fondötene, aydınlatıcıdan ruj ve ojeye kadar 9 farklı ürün ile makyajda trendleri takip etmek isteyenlerin beğenisine sunuldu.

Beaulis’in raflardaki yerini alan olan Fairytale Wishes koleksiyonundaki ürünler ise şöyle;

Dream Travel Repeat Allık ve Far Paleti

Beaulis’in Fairytale Wishes koleksiyonunda yer alan Dream Travel Repeat Allık ve Far Paleti, her ten rengine uyumlu olabilecek allık ile mat ve sedefli renklerdeki farları tek palette sunuyor. Üstelik yüksek pigmentasyonlu yapısı da topaklanma olmadan istenilen renge ulaşılmasını sağlıyor. Ambalaj tasarımında yer alan peri kızı ikonuyla dikkat çeken ve kullanıcılarına Beaulis’in rüyalarının seyahatini tekrarlama dileğini ileten Dream Travel Repeat Allık ve Far Paleti satışa sunuluyor.

Be Sparkle Stick Aydınlatıcı

Cilde göz alıcı ve parlak bir görünüm sağlayan Beaulis Fairytale Wishes Be Sparkle Stick Aydınlatıcı, stick formu sayesinde yüzde öne çıkarılmak istenilen her bölgeye kolayca uygulanabiliyor. Beaulis’in kullanıcılarına ışıltılı olma dileğini ilettiği Be Sparkle Stick Aydınlatıcı satışa sunuluyor.

Love More Stick Fondöten

Beaulis Fairytale Wishes koleksiyonunda yer alan Love More Stick Fondöten, özel olarak geliştirilen yüksek pigmentli formülü ve stick yapısı ile makyajını tazelemek isteyenlere hızlı ve kolay bir kullanım sunuyor. Beaulis’in daha çok sevme dileğini ambalaj tasarımına taşıdığı Love More Stick Fondöten satışa sunuluyor.

Kiss The Bliss Mat Likit Ruj

İlkbahar makyajının tamamlayıcısı olacak 3 farklı renk tonu ile raflardaki yerini alacak olan Beaulis Fairytale Wishes Kiss The Bliss Mat Likit Rujlar, yoğun pigmentasyonu sayesinde dudakları kurutmadan istenilen rengin pürüzsüz bir şekilde görünmesini sağlıyor. Kiss The Bliss Mat Likit Rujlar satışa sunuluyor.

Live Colorfully Oje

Beaulis’in mavi-yeşil tonlarında 3 farklı renk seçeneği ile Fairytale Wishes koleksiyonuna eklediği Live Colorfully Ojeler, tek katta istenilen rengi verirken geniş fırçasıyla da uygulama rahatlığı sağlıyor. Rengarenk tırnaklar ile stilini yansıtmak isteyenlerin tercihi olacak Live Colorfully Ojeler satışa sunuluyor.